Podsumowanie festiwalu „Zdobywcy Fryderyków”
Impreza z klasą! Tak można rzec, wspominając miniony festiwal. Mieszkańcy Szczecinka mieli okazję ujrzeć na scenie największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
Kilka dni temu (2 i 3 lipca) w naszym mieście odbył się niezwykły festiwal, który promowany był pod hasłem „Zdobywcy Fryderyków”. Wydarzenie nie bez powodu nazywano właśnie w taki sposób. Festiwal był miejscem, podczas którego na scenie zaprezentowały się same gwiazdy! Każda z tych muzycznych gwiazd została w przeszłości nagrodzona najważniejszą nagrodą, czyli Fryderykiem!
Drugiej takiej imprezy w Polsce nie ma. Tylko u nas, w Szczecinku zorganizowany został festiwal o takiej randze i z taką ideą. Festiwal był więc gwarancją niesamowitych wrażeń, które zdecydowanie pozostaną w uczestnikach minionego wydarzenia na bardzo długo. Wszystkie koncerty zrealizowane zostały na Placu Koncertowym, przy ulicy Kołobrzeska w Szczecinku.
Jak na rangę gwiazd cena biletu nie była, aż tak wysoka. Za dwudniowy karnet pozwalający obejrzeć wszystkie koncerty wystarczyło zapłacić 100 złotych. Warto podkreślić, że dzieci do 12. roku życia miały wejście za darmo.
Kto zaprezentował się na scenie? Widownia była pod wielkim wrażeniem wszystkich występów!
W pierwszy dzień festiwalu na scenie zaprezentowali się następujący artyści: Katarzyna Nosowska, Tymek, Smolasty oraz Mrozu. Ta mieszanka muzyczna zwaliła wszystkich z nóg! Wspaniałe wykonania muzyczne, prezentacja sceniczna, charyzma oraz kontakt z publicznością. Czego chcieć więcej? Widownia była pod wielkim wrażeniem. Jak się okazało to nie był koniec emocjonujących występów. Kolejny dzień festiwalu również nie zawiódł.
3 lipca na scenie zaprezentowała się fenomenalna artystka Agnieszka Chylińska, która tego dnia była największą gwiazdą na scenie. Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby tej persony i chociażby jednego jej utworu. Uznawana jest za najważniejszą i najbardziej popularną artystę w kraju. Tego dnia zagrali również inni artyści, którzy zdobyli już wielomilionową publiczność, a także wyznaczają nowe trendy muzyczne. Chodzi oczywiście o Ralpha Kamińskiego, Malika Montanę, Mery Spolsky oraz Vito Bambino.
Bez dwóch zdań minione wydarzenie już zapisało się na kartach historii naszego miasta. Miejmy nadzieję, że w przyszłości mieszkańcy naszego miasta i okolic będą mieli znowu okazję do udziału w tak wysmakowanym muzycznym przedsięwzięciu. Zdecydowanie mówimy tak i chcemy więcej!

Nowoczesna trasa rowerowa w Bornem Sulinowie: nowy wymiar aktywnego wypoczynku
Muzyczne szaleństwo w Szczecinku: Festiwal pełen atrakcji i emocji!
Galaktyczna noc przygód dla młodych odkrywców!
Cuda Wianki 2026: Powitanie Lata z Atrakcjami nad Jeziorem Baczyno
Czarnobór: zielona oaza Szczecinka z bogatą historią
Działka w Szczecinku sprzedana za 3,59 mln zł – nowa inwestycja w budownictwo mieszkaniowe
Szczecinek zyska nowe połączenia dzięki kluczowej linii kolejowej w regionie
Zdobądź umiejętności ratowania życia na treningu pierwszej pomocy z OLiOC
Bilety wracają do komunikacji miejskiej w Szczecinku od 1 lipca